דף הבית /

המהפך ברחוב הדקל באשדוד קלוד נחמיאס

המהפך ברחוב הדקל באשדוד קלוד נחמיאס
ידיעה חשובה 
ביום שלישי 22/05/18 נערך טקס מרגש רב משתתפים של הריסת הבניינים הראשונים ברחוב הדקל והתחלת בנייתו של הבניין השני במסגרת פרויקט מגדלי הדקל .
בנוכחות 
  • כבוד ראש העיר דר' יחיאל לסרי
  • הגב' שוש נחמיאס מנכ"לית ובעלים קבוצת קלוד נחמיאס.
  • אדריכל ויזם הפרויקט – נוף עירוני אדר' וולטר שיינקמן
  • דיירי רחוב הדקל , לקוחות הפרויקט נציגי עיריית אשדוד, נציגי הבנקים וגופים הפיננסים המלווים את הפרויקט ועובדי קבוצת קלוד נחמיאס.  
ראש העיר 
ברכות לדיירים שהיום שמחים וקצת עצובים ,מצד אחד רואים את הבית שלהם כאן ברחוב הדקל בית שבוא הם צמחו גידלו ילדים, היום הבית נהרס אבל מתחילים חיים חדשים חיים יפים וטובים .
 זאת הדרך היום להתחדש בכל מדינת ישראל, העולם והעיר שלנו אשדוד ,אנחנו רואים בתהליך התחדשות עירונית את העתיד של העיר במיוחד ברובעים הוותיקים .
אנחנו מאד אוהבים את הפרויקט הזה ,זה הפרויקט פינוי בינוי הראשון בהיסטוריה של מדינת ישראל מחוץ לתל אביב והמרכז  והראשון שלנו באשדוד
אדר' וולטר עשה אותו עם הרבה אהבה ובזמן הקצר ביותר שאני יכול להעיד עליו תוך 7 שנים לקבל היתר ועכשיו להתקדם לבניין השני. אתם עושים את זה יפה עם המון רגש והמון אהבה בשיתוף פעולה עם הדיירים יחד עם השותפים קלוד ושוש .זה פשוט פרויקט מנצח ,המיקום עובדה שהבניינים עומדים נצבים לים ולא מסתירים את הנוף ולא יוצרים איזה שהיא חומה .
שוש נחמיאס ,
טקס חשוב זה המסמל, יותר מכל, את מגמת השיפור וההתחדשות בעיר אשדוד.רחוב הדקל משנה פניו.
היום, עם תחילת הריסתם של שלושת הבניינים, אנו מציינים דווקא צמיחה .עם פנויים של שלושת המבנים הוותיקים, אנו נותנים מקום לחדש ולמתקדם. עם שינוי חזותו של הרחוב, אנו יוצרים עתיד מבטיח לדייריו הקיימים ולאלה העתידים להצטרף.
 תודה לכולכם על שנתתם בנו אמון ואפשרתם לנו להיות אלה המשלבים עבר עם עתיד, המכניסים רוח של התחדשות וחדשנות ברחוב המוכר והמקסים הזה. פרויקט מגדלי הדקל, פרויקט הבינוי-פינוי הראשון באשדוד ומהגדולים בארץ, יכלול חמישה מגדלים מרהיבים, במיקום מצוין במרכז העיר הוותיק עם נוף לים, וקירבה לרצועת החוף המתחדשת. הבניין הראשון כבר עומד גאה ובקרוב נתחיל בבנייתו של בניין נוסף. בפרויקט הושקע תכנון אדריכלי מוקפד, המבטיח חווית מגורים מיוחדת, והוא פונה לאוכלוסייה צעירה, משפרי דיור ולמחפשים אלטרנטיבה למגורים במתחם חדיש במרכז הוותיק.
תודות מיוחדות
 לוולטר שיינקמן, לצוות עובדי החברה, לאגף ההנדסה, למנהלי העבודה, למחלקת השיווק והמכירות ובראשם חיים קקון, למחלקת ייעוץ משפטי, לשרון ומוטי המוכשרים על עיצוב הפנים והדירות לדוגמא ולעוד רבים ונפלאים, אשר פועלים בהרמוניה לעמידה בלוחות הזמנים והקפדה להתאמה מרבית לצרכיהם של דיירי הפרויקט .
לסיום, ברצוני להודות לקלוד יקירי, שותפי לדרך מעניינת, מאתגרת ומלאת סיפוק. אני מתנצלת בשמו, על שאינו נוכח היום בטקס חשוב זה, עקב התחייבויות נוספות. עבור כולנו בחברה זוהי חוויה מיוחדת לעבוד לצד איש חזון יצירתי כל כך, שלא מפסיק ליזום ולפתח.
ברכה והצלחה לכולם .
וולטר 
אנו נמצאים כאן היום, לאחר 3 שנים מהנחת אבן הפינה לפרויקט הפינוי-בינוי הראשון באשדוד ורואים אותו מתממש לנגד עינינו.
הבניין הראשון עומד איתן ומתקדם לקראת סיומו של השלד, כ-שעבודות הגמר הולכות ומתקדמות בקצב מהיר.
נתכנסנו כאן להיות עדים לעוד שלב מכריע בפרויקט כאשר מתחילים בביצוע הריסתם של שלושה בניינים ישנים אשר פונו זה מכבר מדייריו, הריסה ש-תאפשר התחלה מידית של עבודות הבניה להקמתו של הבניין השני ובהמשך התפתחות הבניה של הפרויקט כולו בקצב מהיר יותר מזה שתוכנן במקור.
ככל דבר חדש שלא היה לו תקדים בעיר, היינו צריכים להתגבר על לא מעט קשיים, מהלומות והפתעות בדרך, ובאנלוגיה לעולם הריצה שאני מחבב הייתי אומר שיצאנו כמה  פעמים  למרתון   ובקילומטר  ה-40 היינו צריכים לחשב מסלול מחדש ....
נדרשנו לא פעם למאמצים ולמחשבה יצירתית  כדי  להתגבר  על מחלוקות  ועל  חסמים,  אך התגברנו אודות לעבודת צוות מאומצת ושיתוף פעולה בין כל האנשים שעושים היום את פרויקט מגדלי הדקל בכל התחומים: רשויות,  בנקים, דיירים, עורכי דיון, אנשי ביצוע  ואחרים.
רבות דובר על הפרויקט, ו-אין ספק שמיקומו במרכז הוותיק של העיר וסמיכותו לטיילת המתחדשת לכיוון  הים יתרמו להתחדשות  הסביבה כולה - מלבד שיפור תנאי המגורים של בעלי הדירות המתפנים- ויחזיר לרובע א' את חשיבותו בצפון המתחדש.
ההתחדשות העירונית כורמת עור בגידים ברחבי העיר ועל כך אנו גאים להיות חלק ממנה.
אני מבקש להודות לקלוד ושוש נחמיאס שלקחו את האתגר העצום להוציא לפועל את הרעיון הזה ונתנו בי אמון מלא. וכמובן, לכל העושים במלאכה ימים ולילות, שהם רבים וטובים וקצר הזמן מלמנות אותם אחד אחד, ואני חושש מלהשמיט ולו אחד מהם. 
אני מודה לנוכחותם בטקס זה של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי וחברי מועצת העיר,  לדרג המקצועי בעירייה ובמוסדות התכנון, לדיירים היקרים, ולחברת הראל ולבנק ירושלים המלווים אותנו בפרויקט.
תודה רבה לכולם.
לדברי חיים קקון סמנכ"ל השיווק והמכירות לקראת החגיגה החברה מוציאה למכירה מספר דירות מצומצם במחיר חסר תקדים ולזמן מוגבל. 

בכבוד רב
חיים קקון
 
כתבות באתרי האינטרנט השונים: 

אשדוד נט -  לקריאת הכתבה המלאה: 
https://www.ashdodnet.com/article/288363/8
 
אשדוד אונליין - לקריאת הכתבה המלאה :
https://ashdodonline.co.il/72756/

כאן דרום אשדוד - לקריאת הכתבה המלאה:
https://www.kan-ashdod.co.il/real_estate/32531

מין העיתונות : 
      
      


 
 
חוברת מגדלי הדקל אשדוד קלוד נחמיאס from קלוד נחמיאס
חלוקת פרויקטים לפי ערים