דף הבית /

השיקה את דירות הפרימיום בקומות השחקים ב-K.TOWERS

השיקה את דירות הפרימיום בקומות השחקים ב-K.TOWERS

חברת קלוד נחמיאס השיקה את דירות הפרימיום בקומות השחקים ב-K.TOWERS -אשדוד.

מאות הגיעו לאירוע השקת דירות הפרמיום שבקומות השחקים ב- K.TOWERS  אייקון המגורים של אשדוד. בן מאות המבקרים נצפתה השרה לקליטה ועליה הגב' סופה לנדור.

שוש  וקלוד נחמיאס ,נראו קורנים ומאושרים ,הם הגשימו חלום והצליחו לבנות את פאר היצירה מהמגדלים הגבוהים והמפוארים ביותר בארץ

האירוע התרחש בפנטהאוז היוקרתי בגודל כולל של  כ- 1,000 מ"ר, המתנשא לגובה של  49 קומות הכולל :בריכת שחיה ענקית ,סאונה יבשה ,סאונה רטובה, 4 סוויטות ענקיות ,סוויטת הורים המשתרעת על כ- 70 מ"ר ,סלון מטבח ופינת אוכל המשתרעים על כ- 115 מ"ר.

המבקרים נהנו : מסיור מדירות הפרימיום שבקומות השחקים: דירות בגודל של 172 מ"ר נטו + מרפסת בגודל  של    29-37 מ"ר בגובה תקרה של כ- 4 מטר ,לופטפלקסים בגודל של 263 מ"ר + מרפסות בגודל של 38-47 מ"ר בגובה תקרה של כ- 7 מטר . דירות חזית מלאה לים בגודל של 201.5 מ"ר נטו + מרפסת בגודל של 29 מ"ר .

בנוסף נהינו המבקרים מהרצאות מרתקות: הרצאה של שרון קובי על סטיילינג ועיצוב ומהרצאה מרתקת " להיות מצוין "  של דר' צבי ברק ( מהמרצים הבכירים ביותר בארץ) .

דיווח מהשטח ,חיים קקון סמנכ"ל השיווק והמכירות של קבוצת קלוד נחמיאס : ישנם מתעניינים שנמצאים בשלבי רכישה העומדים להגשים חלום ולהצטרף לK.Towers  אייקון המגורים של אשדוד .

Image may contain: 2 people, people smiling, people standingImage may contain: 4 people, people smiling, people standing and nightImage may contain: 14 people, people sittingImage may contain: 16 people, people smiling, people sittingImage may contain: night, sky and outdoorImage may contain: 2 people, people standing and text

חלוקת פרויקטים לפי ערים